O nas

Kancelaria Prawna PROFILEGAL, jako samodzielny podmiot działa od kwietnia 2011 r. Podwaliną to_nas_zdjecieych działań jest wieloletnie doświadczenie jej partnera zarządzającego radcy prawnego Miłosza Skuczyńskiego, który przez ostatnie lata samodzielnie, bądź we współpracy z innymi prawnikami, z sukcesem realizował szereg projektów z zakresu wielu dziedzin prawa.

 

Powyższe skutkowało wykreowaniem misji jaką stawia sobie nasza Kancelaria. Jest nią – w dobie powszechnej specjalizacji – kompleksowość świadczonych usług. Tego rodzaju podejście wynika z dogłębnej analizy każdego zleconego problemu, unikania rutyny i indywidualnego traktowania każdej sprawy.

 

Dzięki takiemu nastawieniu z sukcesem rozwiązujemy najtrudniejsze nawet problemy. Owocem naszego doświadczenia i unikalnego podejścia do szeroko rozumianej pomocy prawnej jest wszechstronny wachlarz usług jaki oferujemy.

 

 

Miłosz Skuczyński

Radca prawny, współzałożyciel i partner zarządzający

Wieloletni praktyk, wykładowca i doradca z zakresu wielu dziedzin prawa, w tym m.in.  prawa cywilnego, pracy, rodzinnego, korporacyjnego, prawa zamówień publicznych, organizacji pozarządowych i prawa Unii Europejskiej.

 

Twórca i zarządzający kancelarią.

Natalia i Marek Blanda

wspólnicy

Przedsiębiorcy posiadający wieloletnie doświadczenie potwierdzone licznymi sukcesami w zakresie zarządzania i rozwijania biznesu.

 

Specjaliści w zakresie prawa farmaceutycznego, paszowego i weterynaryjnego.

Jacek Kozłowski

adwokat – współpracownik

Uznany i doświadczony adwokat, wieloletni praktyk, właściciel własnej kancelarii.

Karol Bieniek

współpracownik

Doświadczony specjalista z zakresu pozyskiwania i rozliczania funduszy europejskich, związany z administracją publiczną, organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorcami; trener, szkoleniowiec, doradca zawodowy i biznesowy.

 

Prowadzi własną firmę szkoleniowo – doradczą.

Małgorzata Wojciechowska

Aplikant Radcowski

Specjalistka z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych.

Klaudia Rutkowska

Starszy Prawnik

Specjalistka z zakresu prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego, prawa i postępowania karnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów z sektora przedsiębiorstw, jak również osób fizycznych.

REZERWUJ
SPOTKANIE

ZADZWOŃ: (56) 623 43 82
ZADZWOŃ: 606 635 233

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.