Rozwody

„Bezbolesny i szybki rozwód – czy to możliwe?”

Ktoś powie, ze taki przebieg postępowania rozwodowego to fikcja, szczególnie gdy poziom rozpadu związku uniemożliwia racjonalny dialog pomiędzy stronami.

 

Nasze jednak doświadczenia wskazują, że bezbolesny i szybki rozwód jest możliwy, nawet w tle głębokiego konfliktu i walki o dzieci, alimenty, kwestie winy.
Kluczem to takiego rozwiązania jest reprezentacja strony (a najlepiej obu stron) przez fachowych pełnomocników. Brzmi jak nachalna reklama ? W pewnym sensie nią jest – reklamą fachowej pomocy prawnej (niekoniecznie naszej), ale proszę mi wierzyć że warto. Taka pomoc pozwala zyskać w tych trudnych momentach, nie tylko fachowe doradztwo, ale i skutecznego arbitra działającego konsekwentnie i bez zbędnych emocji. Arbitra nakierowanego na wskazanie celu i konkretnych korzyści na kolejny etap Państwa życia.

 

Tak więc szybki i bezbolesny rozwód jest możliwy, czego przykładem są skutecznie zakończone już przez naszą kancelarię sprawy.

REZERWUJ
SPOTKANIE

ZADZWOŃ: (56) 623 43 82
ZADZWOŃ: 606 635 233

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.