Kancelaria prawna, adwokacka

Kancelaria Prawna PROFILEGAL, jako samodzielny podmiot działa od kwietnia 2011 r. Podwaliną to_nas_zdjecieych działań jest wieloletnie doświadczenie jej partnera zarządzającego radcy prawnego Miłosza Skuczyńskiego, który przez ostatnie lata samodzielnie, bądź we współpracy z innymi prawnikami, z sukcesem realizował szereg projektów z zakresu wielu dziedzin prawa.

 

Powyższe skutkowało wykreowaniem misji jaką stawia sobie nasza Kancelaria. Jest nią – w dobie powszechnej specjalizacji – kompleksowość świadczonych usług. Tego rodzaju podejście wynika z dogłębnej analizy każdego zleconego problemu, unikania rutyny i indywidualnego traktowania każdej sprawy.

 

Dzięki takiemu nastawieniu z sukcesem rozwiązujemy najtrudniejsze nawet problemy. Owocem naszego doświadczenia i unikalnego podejścia do szeroko rozumianej pomocy prawnej jest wszechstronny wachlarz usług jaki oferujemy.

 

 

REZERWUJ
SPOTKANIE

ZADZWOŃ: (56) 623 43 82
ZADZWOŃ: 606 635 233

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.